kandydatów

Etat Młodszy Magazynier Lotniczy

Firma: LS Technics miejsce pracy: Warszawa

LS Technics Sp. z o.o. Jesteśmy firmą zapewniającą obsługę techniczną samolotów linii lotniczych. Nasi klienci to ponad 50 linii lotniczych z całego świata. Jesteśmy obecni w portach lotniczych  w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Lublinie oraz Wrocławiu. Zatrudniamy ponad 300 wykwalifikowanych pracowników, którzy w ciągu roku obsługują blisko 30 tys. lotów i dbają o bezpieczeństwo i komfort prawie 2,5 miliona pasażerów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Magazynier Lotniczy
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie dostaw;
  • Przygotowywanie wysyłek;
  • Wydawanie materiałów i narzędzi do bieżącej obsługi;
  • Relokacja towarów na magazynie;
  • Aktualizacja danych w systemach komputerowych;
  • Inwentaryzowanie magazynów
  • Porządkowanie magazynu.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne;
  • Znajomość języka angielskiego – dobra w mowie i piśmie;
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Outlook);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane;
  • Niekaralność – warunek konieczny;
  • Doświadczenie w pracy na magazynie – mile widziane;
  • Dyspozycyjność – praca zmianowa.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę pełną nowych wyzwań;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Zniżki na bilety lotnicze PLL LOT;
  • Karty sportowe dla pracowników, osób towarzyszących oraz dzieci pracowników.
Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę LS Technics Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. J. Gordona Bennetta 2b, 02-159 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.