kandydatów

Etat Pracownik pomocniczy

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracownik pomocniczy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/08022
OBOWIĄZKI:
1. Utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach biurowych i laboratoryjnych2. Codzienne odkurzanie (zamiatanie) pomieszczeń, korytarzy i klatek schodowych3. Codzienne wycieranie kurzu ze sprzętu biurowego, mebli, parapetów oraz innych przedmiotów, za wyjątkiem aparatury laboratoryjnej4. Codzienne opróżnianie pojemników odpadów segregowanych5. Codzienne sprzątanie sanitariatów, mycie urządzeń sanitarnych oraz ścian pokrytych glazurą.6. Mycie i konserwacja podłóg, drzwi, okien, glazury i lamperii7. Dezynfekcja klamek w pomieszczeniach8. Zgłaszanie przełożonemu potrzeb materiałowych, niezbędnych dla utrzymania czystości i porządku w powierzonych pomieszczeniach9. Zgłaszanie przełożonemu zauważonych usterek w powierzonych pomieszczeniach10. Sprzątanie pomieszczeń po remontach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzątaczka biurowa (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe, 1 rok doświadczenia zawodowego.Obowiązki: 1. Utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach biurowych i laboratoryjnych2. Codzienne odkurzanie (zamiatanie) pomieszczeń, korytarzy i klatek schodowych3. Codzienne wycieranie kurzu ze sprzętu biurowego, mebli, parapetów oraz innych przedmiotów, za wyjątkiem aparatury laboratoryjnej4. Codzienne opróżnianie pojemników odpadów segregowanych5. Codzienne sprzątanie sanitariatów, mycie urządzeń sanitarnych oraz ścian pokrytych glazurą.6. Mycie i konserwacja podłóg, drzwi, okien, glazury i lamperii7. Dezynfekcja klamek w pomieszczeniach8. Zgłaszanie przełożonemu potrzeb materiałowych, niezbędnych dla utrzymania czystości i porządku w powierzonych pomieszczeniach9. Zgłaszanie przełożonemu zauważonych usterek w powierzonych pomieszczeniach10. Sprzątanie pomieszczeń po remontach[Zgłoszenia: a.winiarek@wichir.waw.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy