kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Aluprofil Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5116788, z dnia 2021-07-08

Firma istnieje na rynku od 2002 roku i jest wiodącym producentem aluminiowych systemów do drzwi przesuwnych, składanych, rozwieranych oraz przejściowych.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Wymagania

  • odpowiedzialność i sumienność
  • umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi
  • mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
  • dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w systemie stacjonarnym – miejsce pracy: Warszawa - Ursus
  • przyjazne, dobrze zorganizowane środowisko pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-07-2021
Wyświetleń: 165