kandydatów

Etat Mechanik Samochodowy

Firma: Vcentrum Grupa Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5120022, z dnia 2021-07-08

VCENTRUM GRUPA

VCentrum Grupa jest największym niezależnym serwisem samochodów premium w Warszawie.

Od zaraz poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę pojazdów marek premium w zakresie napraw mechanicznych / elektromechanicznych.

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku mechanika
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek
  • dbałość o wysoką jakość naprawy
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy
  • dyspozycyjność
  • wymagane czynne prawo jazdy KAT. B

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zespole