Etat Analityk Biznesowo-Systemowy / Analityczka Biznesowo-Systemowa (Rozwój Sklepu Internetowego)

Firma: T-Mobile Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

Analityk Biznesowo-Systemowy / Analityczka Biznesowo-Systemowa (Rozwój Sklepu Internetowego)
Warszawa

Czego możesz się
spodziewać?

Jako członek zespołu SCRUMowego będziesz pracować nad serwisem www dla klientów T-Mobile, a także nad rozwojem i ulepszaniem rozwiązań związanych z cyfrową tożsamością klientów.

W naszym zespole nie boimy się wyzwań, lubimy znajdować rozwiązania i jesteśmy skoncentrowani na potrzebach biznesowych. Jeśli w pracy kierujesz się tymi wartościami, dołącz do nas!

Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Rozwój sklepu internetowego – wdrażanie nowych funkcjonalności, konfiguracja produktów oraz elementów wpływających na customer experience
  • Ścisła współpraca w ramach zespołu/squadu z Product Ownerem, przedstawicielami biznesu oraz programistami w celu zrozumienia wymagań i wypracowania rozwiązania
  • Opracowywanie rozwiązań i wdrażanie nowych funkcjonalności na podstawie zidentyfikowanych wymagań i uzgodnień
  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej
  • Zarządzanie dokumentacją wymagań przy użyciu istniejących narzędzi i procesów (Jira, Confluence itp.)
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania
  • Wsparcie zespołu projektowego podczas stabilizacji wdrażanych rozwiązań
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w prowadzeniu analizy biznesowo-systemowej
  • Umiejętność definiowania i dokumentowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w Scrum
  • Znajomość metod opisu wymagań w formie User Story
  • Praktyczna znajomość notacji BPMN
  • Umiejętność opracowywania przypadków użycia oraz prototypów interfejsu użytkownika (znajomość Balsamiq będzie dodatkowym atutem)
  • Agile Mindset - potrafisz pracować i rozumiesz pracę w modelu zwinnym
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi Jira, confluence, MS Teams
  • Orientacja na cel i szukanie najlepszych rozwiązań
  • Zdolność do pracy z własnej inicjatywy i podejmowania decyzji
  • Doskonałe umiejętności analityczne i umiejętność skutecznego ustalania priorytetów i wykonywania zadań
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Praktyczne doświadczenie w realizacji projektów z kategorii eCommerce przy użyciu metod zwinnych (np. Scrum, Agile, Kanban)
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i znajomość jej produktów
Oferujemy:
  • Możliwość współpracy zdalnej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • Bezpłatne miejsce parkongowe
  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Współpraca w zespole ekspertów z najlepszymi technologiami
  • i wiele innych...