Etat Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Platform Głosowych

Firma: T-Mobile Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Platform Głosowych
Warszawa

Czego możesz się
spodziewać?

T-Mobile to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy, eksperymentujemy i próbujemy!

Dołącz do zespołu Voice Engineering i pomóż nam rozwijać i utrzymywać systemy sieci mobilnej. Gwarantujemy ciekawą pracę w zgranym zespole z możliwością rozwijania się w technologiach wirualizacyjnych i zagadanienaich związanych z sieciami 5G.
Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Uruchamianie i utrzymywanie usług dla klientów końcowych w obszarze B2B, WV
  • Planowanie, rozbudowa i utrzymanie sieci oraz serwisów Voice Core w modelu Agile tworzenie dokumentacji, opracowywanie zaleceń i instrukcji konfiguracyjnych i procesowych
  • Analiza wymagań biznesowych i proponowanie adekwatnych rozwiązań technicznych
  • Zarządzanie cyklem życia sieci Voice Core
  • Testowanie oraz wdrażanie nowych funkcjonalności i rozwiązań z obszaru Voice Core
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: telekomunikacja)
  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku u operatora telekomunikacyjnego dostawcy sprzętu lub technologii
  • Znajomość systemów Voice Core i środowiska bezpośrednio powiązanego
  • Znajomość architektury, protokołów i sygnalizacji z obszarów IMS/VoIP, SBC, MSS, HSS/HLR Podstawowa wiedza na temat technologii związanych z wirtualizacją, cloud computing, orchestration, OpenStack, KVM
  • Umiejętność pracy w zespole (także międzynarodowym)
  • Samodzielność, kreatywność, entuzjastyczne podejście i proaktywne poszukiwanie rozwiązań
  • Komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania i umiejętność spojrzenia na nie z różnych perspektyw
  • Umiejętność podejmowania decyzji i stosowania rozwiązań w nawiązaniu do potrzeb
  • Umiejętności negocjacyjne, koordynacyjne, umiejętność budowania i zarządzania harmonogramem
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpłatne miejsce parkongowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych...