kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi Klientów

Firma: Lindab Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszków

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna i troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. W Polsce siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

Korzyści jakie docenisz pracując u nas to:

  • stałe godziny pracy, które pozwolą dowolnie organizować Twój wolny czas
  • zróżnicowany wiekowo zespół, który zapewni profesjonalne wsparcie oraz świeże spojrzenie
  • rozwój kompetencji zapewniony przez coroczny budżet szkoleniowy
  • stabilne zatrudnienie w firmie prowadzącej zrównoważony biznes
  • przyjazną atmosferę
  • wsparcie przełożonych
  • jasno sprecyzowane zadania.
Specjalista ds. Obsługi Klientów
Miejsce pracy: Pruszków
Opis stanowiska:
  • Wsparcie przedstawicieli handlowych w zakresie działań sprzedażowych
  • Kompleksowa obsługa zamówień klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych w porozumieniu z handlowcem
  • Praca w systemie ERP
Oczekiwania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (brak sezonowości)
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
  • nagroda za staż pracy
  • miłą i otwartą atmosferę