kandydatów

Etat Kierownik Sprzedaży

Firma: UAB Dewmark miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5118432, z dnia 2021-07-12

DEWMARK jest wiodącym dostawcą systemów dylatacyjnych dla klientów handlowych na całym świecie, z silną pozycją na swoich kluczowych rynkach od 2007 roku. W danej chwili poszukujemy Kierownika Sprzedaży, który będzie odpowiadał za sprzedaż w Polsce.

Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Kierownik Sprzedaży w swoich obowiązkach ma zapewnienie opartego na rozwiązaniach podejścia do sprzedaży zarówno obecnym, jak i nowym klientom oraz rozwijania, planowania i opracowywania celów handlowych na terytorium Polski. Silny nacisk kładzie się na działania w terenie, takie jak wizyty u klienta, inwestora i na placu budowy. Wymagane jest realizowanie sprzedaży w całym portfolio SIG w oparciu o rozpoznanie potrzeb klientów. Nasz zespół będzie wspierał w osiągnięciu powyższych celów poprzez udzielanie doradztwa i szkolenie.

Wymagania

  • Oparte na dowodach doświadczenie w branży budowlanej
  • Doświadczenie w budowaniu trwałych relacji oraz determinacja, pewność siebie i zdolność składania wizyt osobistych, prowadzenia prezentacji i rozmów telefonicznych zarówno z obecnymi, jak i nowymi klientami
  • Umiejętności kreatywnego myślenia z zachowaniem wysokich standardów etycznych
  • Doświadczenie w sprzedaży w branżach B2B oraz umiejętności analityczne i zarządzania danymi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego lub rosyjskiego

Oferujemy

Oferujemy doskonałą okazję do zbudowania swojej kariery w wiodącej na rynku spółce, a także:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i doskonałe benefity
  • Samochód służbowy + karta paliwowa,
  • Telefon komórkowy i laptop

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-07-2021
Wyświetleń: 142