kandydatów

Etat Kucharz

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Białobrzegi

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Kucharz
Miejsce pracy: Białobrzegi
Numer: StPr/21/08200
OBOWIĄZKI:
- zaangażowanie w świadczenie usług kulinarnych- przygotowywanie dań zgodnie z recepturami oraz ze standardami- posiadanie pełnej wiedzy na temat obowiązującego menu- dzielenie się pomysłami, opiniami i sugestiami- racjonalne gospodarowanie towarem- przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, gotowość do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność, samodzielność i dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, zdolność do pracy pełnej wyzwań i wysokich oczekiwań, umiejętność pracy zespołowej.Obowiązki:- zaangażowanie w świadczenie usług kulinarnych- przygotowywanie dań zgodnie z recepturami oraz ze standardami- posiadanie pełnej wiedzy na temat obowiązującego menu- dzielenie się pomysłami, opiniami i sugestiami- racjonalne gospodarowanie towarem- przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów[Zgłoszenia: h.rajska@rewita.pl, 885 851 103]

Miejsce pracy:

Białobrzegi

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy