kandydatów

Etat Operator wózka widłowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu miejsce pracy: Warszawa

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/0860
OBOWIĄZKI:
Obsługa wózka widłowego bocznego, II WJO, wysoki skład, załadunek, rozładunek, lokowanie towaru. Przestrzeganie zasad BHP i dyscypliny pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, 1 rok pracy na podobnym stanowisku, uprawnienia UDT na wózki widłowe II WJO, wózki boczne, wysoki skład- konieczne doświadczenie

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu