kandydatów

Etat Sekretarka/sekretarz szkoły

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Sekretarka/sekretarz szkoły
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/08211
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie sekretariatu uczniowskiego szkół średnich i policealnych (ewidencja księgi uczniów, absolwentów, wydawanie legitymacji szkolnych, indeksów- prowadzenie rejestrów druków ścisłego zarachowania, prowadzanie księgi wydanych zaświadczeń, zgłaszanie uczniów do egzaminów maturalnych/zawodowych do OKE)- wykonywanie bieżących spraw kancelaryjnych i biurowych według zaistniałych potrzeb- współpraca z działem księgowym m. in. w zakresie rozliczania pracy nauczycieli, sprawozdawczość na rzecz Urzędu Miasta i MEN GUS- prowadzenie archiwum szkolnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Pakiet MS Office
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, znajomość przepisów oświatowych, umiejętność korzystania z zasobów internetowych; znajomość szkolnych systemów (SIO, ODPN), znajomość dziennika elektronicznego LIBRUS, łatwość w redagowaniu pism urzędowych, umiejętność sporządzania wymaganej dokumentacji, sprawozdań, biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Power Point), poczty elektronicznej, doświadczenie na podobnym stanowisku, wysoka kultura osobista, miła aparycja, umiejętność pracy pod presją czasu, dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne niezbędne w pracy wymagającej ciągłego kontaktu z uczniami, rodzicami i nauczycielami, dyspozycyjność (praca również w weekendy), 2 lata doświadczenia zawodowego.Obowiązki:- prowadzenie sekretariatu uczniowskiego szkół średnich i policealnych (ewidencja księgi uczniów, absolwentów, wydawanie legitymacji szkolnych, indeksów- prowadzenie rejestrów druków ścisłego zarachowania, prowadzanie księgi wydanych zaświadczeń, zgłaszanie uczniów do egzaminów maturalnych/zawodowych do OKE)- wykonywanie bieżących spraw kancelaryjnych i biurowych według zaistniałych potrzeb- współpraca z działem księgowym m. in. w zakresie rozliczania pracy nauczycieli, sprawozdawczość na rzecz Urzędu Miasta i MEN GUS- prowadzenie archiwum szkolnego[Zgłoszenia: 786 982 711, osobiście, rekrutacja@zdz.edu.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy