kandydatów

Etat Programista.net k/m

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Programista.net k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/08218
OBOWIĄZKI:
- projektowanie i implementacja modułów aplikacji webowych w technologii .NET Core, ASP.NET MVC, T-SQL, Entity Framework, React.JS, TypeScript (Full stack), mile widziana znajomośc CQRS- weryfikacja i kontrola kodu, odbiór zrealizowanych zadań przez innych programistów- przygotowanie i nadzór nad tworzeniem dokumentacji technicznej, wdrożeniowej i powdrożeniowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Programista aplikacji (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Czytanie dokumentacji i rysunków technicznych
Uprawnienia: Program WCF
Uprawnienia: Programowanie C#
Uprawnienia: SQL

Wymagania inne:

Wymagania: - wykształcenie wyższe (informatyka lub pokrewne), - co najmniej 3 letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych w języku C#.NET- praktyka w programowaniu obiektowym w języku C# (platforma .NET)- wiedza z zakresu aplikacji webowych z wykorzystaniem platformy Microsoft ASP.NET Core/MVC- znajomość React.js lub Angular, mile widziany TypeScript, HTML5 i JavaScript- obycie z rozproszonym systemem kontroli wersji np GIT, mile widziana znajomość GitFlow- obycie z zarządzaniem systemami uruchomionymi na serwerach Microsoft Windows Server + IIS- umiejętności z zakresu języka T-SQL- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej- umiejętność pracy w zespołach scrumowychOgólny zakres obowiązków - projektowanie i implementacja modułów aplikacji webowych w technologii .NET Core, ASP.NET MVC, T-SQL, Entity Framework, React.JS, TypeScript (Full stack), mile widziana znajomośc CQRS- weryfikacja i kontrola kodu, odbiór zrealizowanych zadań przez innych programistów- przygotowanie i nadzór nad tworzeniem dokumentacji technicznej, wdrożeniowej i powdrożeniowejPraca w godz. 9.00-17.00.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy