kandydatów

Etat Naczelnik wydziału

Firma: Główny Urząd Miar w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Główny Urząd Miar w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Naczelnik wydziału
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 81154

Warunki pracy

Oferujemy zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę na czas określony na czas realizacji projektu, którego planowany termin zakończenia przypada na dzień 31 grudnia 2023 roku. W przypadku osób, które podejmują pierwszy raz pracę w służbie cywilnej w myśl art. 35 ust. 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o służbie cywilnej oferujemy umowę o pracę na czas określony (12 miesięcy), a po jej zakończeniu po spełnieniu przesłanek zawartych w art. 35 ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o służbie cywilnej zawarcie umowy na czas określony do dnia 31 grudnia 2023 r.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

Praca administracyjno-biurowa polegająca m.in. na opracowywaniu dokumentów, obsłudze urządzeń biurowych, czynnościach koncepcyjnych. Czas pracy przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz. dziennie, przy naturalnym i sztucznym oświetleniu. Krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe, częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz.

W budynku znajduje się winda, są także łazienki dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Zakres zadań

  • Kieruje pracą Wydziału ds. realizacji Projektu ŚKLGUM, w tym planuje, organizuje, zleca, koordynuje i kontroluje wykonywanie zadań w Wydziale oraz w zespołach zadaniowych powołanych do realizacji Projektu ŚKLGUM
  • Nadzoruje realizację harmonogramu i zarządza budżetem Projektu ŚKLGUM oraz odpowiada za terminowe dostarczanie zaplanowanych w projekcie produktów
  • Zapewnia zgodność dokumentów wytwarzanych w ramach Projektu ŚKLGUM z wytycznymi dotyczącymi kwalifikowalności wydatków ze środków europejskich
  • Zapewnia nadzór nad prawidłową realizacją umów zawieranych w ramach Projektu ŚKLGUM
  • Organizuje i zapewnia bieżącą współpracę i prawidłową komunikację z Partnerem Projektu ŚKLGUM – Politechniką Świętokrzyską
  • Sporządza raporty projektowe i produkty zarządcze oraz utrzymuje rejestry projektowe, a także opracowuje procedury oraz mechanizmy sterowania i monitorowania w projekcie
  • Zarządza przepływem informacji pomiędzy poziomem strategicznym a poziomem operacyjnym w Projekcie ŚKLGUM
  • Zarządza problemami i ryzykiem w projekcie

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego 5 lat doświadczenia zawodowego w pracy związanej z realizacją projektów, w tym 1 rok na stanowisku związanym z kierowaniem zasobami ludzkimi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość ustawy Prawo budowlane
  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Znajomość ustawy o finansach publicznych
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami
  • Umiejętność opracowywania dokumentacji zarządczej projektów
  • Znajomość zasad rozliczania projektów UE
  • Znajomość metodyki PRINCE2
  • Umiejętność sporządzania ocen, analiz i prognoz
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Umiejętność argumentowania, współpracy, komunikacji, organizacji pracy, zorientowanie na osiąganie celów
  • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe