kandydatów

Etat Koordynator robót elektrycznych

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Warszawa

Koordynator robót elektrycznych
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Nadzór nad pracami na budowie,
  • Koordynacja prac firm podwykonawczych,
  • Weryfikacja ofert podwykonawców,
  • Przygotowanie harmonogramu prac i jego realizacja,
  • Weryfikacja i przygotowanie dokumentacji powykonawczej,
  • Wykonanie pomiarów, kalkulacji i ofert w zakresie branży elektrycznej,
  • Analiza i optymalizacja rozwiązań projektowych,
  • Nadzór nad prowadzeniem prac elektrycznych, aby zostały wykonane niezbędne zabezpieczenia, a roboty były prowadzone w taki sposób, aby zapewnione było bezpieczeństwo dla ludzi i mienia.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektryka lub elektrotechnika,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w na stanowisku inżyniera / koordynatora,
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń będą dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD,
  • Aktualna wiedza nt. obowiązujących norm technicznych i przepisów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.