kandydatów

Etat Kierownik Sklepu

Firma: LOTOS-STYL miejsce pracy: Siedlce

Sieć sklepów z odzieżą jeansową z uwagi na dynamiczny rozwój firmy poszukuje ambitnych i otwartych na nowe wyzwania pracowników na stanowisko:

Kierownik Sklepu
Miejsce pracy: Siedlce
Zadania:
  • koordynowanie bieżącej pracy sklepu
  • zarządzanie i koordynowanie pracy zespołu
  • realizacja planów sprzedaży
  • obsługa klienta w oparciu o standardy firmy
  • realizacja planów sprzedażowych
  • zarządzanie zasobami ludzkimi
  • zamawianie towaru
  • dbanie o ekspozycje towaru na sali sprzedaży
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość organizacji pracy w sklepie
  • wymagane doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi
  • preferowane prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę
  • motywujący system wynagrodzeń
  • pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie do 5000zł brutto

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-07-2021
Wyświetleń: 157