kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji Medycznych

Firma: Medicover sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia Pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Specjalista ds. Rekrutacji Medycznych
Miejsce pracy: Warszawa
To właśnie Ciebie szukamy, jeśli:
  • jesteś pasjonatem branży HR, szczególnie rekrutacji pełnych wyzwań
  • masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w rekrutacjach z wykorzystaniem bezpośrednich metod pozyskiwania kandydatów (mile widziane doświadczenie w branży medycznej, farmacji lub IT)
  • jesteś absolwentem kierunków takich jak: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, HR, Biznes lub kierunki medyczne
  • znasz i umiesz zastosować techniki sprzedażowe i język korzyści oraz wiesz, jak ich używać w ramach rekrutacji
  • w codziennej pracy dbasz o Candidate Experience i masz świadomość jego znaczenia
  • skupiasz się na realizacji wyznaczonych celów i cechuje Cię postawa can-do-attitude
  • masz doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu raportów z działań rekrutacyjnych i wiesz jak je analizować, by optymalizować codzienną pracę
  • potrafisz tworzyć partnerskie relacje w zespole i w kontakcie z managerami
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
To o Tobie?
Sprawdź jakie mamy dla Ciebie zadania:
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z Managerami Rekrutującymi
  • weryfikowanie i selekcjonowanie nadesłanych aplikacji w obszarze stanowisk takich jak: Asysta i Higiena Stomatologiczna, Technicy RTG i Dentystyczni, Recepcja i Opieka Pacjenta
  • direct search, mailing i cold calling w celu pozyskiwania najlepszych specjalistów na rynku
  • uczestniczenie w projektach związanych z optymalizacją procesów rekrutacji
  • współpraca ze szkołami w celu pozyskania absolwentów
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań, tworzenie zestawień na potrzeby Biznesu
Brzmi ciekawie?
Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (OD ZARAZ)
  • stanowisko o dużym zakresie samodzielności w działaniu
  • wsparcie buddiego podczas onboardingu i na dalszych etapach
  • wstępne szkolenie ze standardów rekrutacyjnych w Medicover Stomatologia
  • tryb pracy hybrydowej
  • możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju szeroko pojętym HR
  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • współpracę w zespole „grającym do jednej bramki”
  • udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
To jeszcze nie wszystko:)
  • dofinansowanie do Platformy Benefitowej (Empik, Decathlon, WyjątkowyPrezent i inne) oraz do kart sportowych Medicover Sport lub Multisport
  • niezbędne do pracy narzędzia - laptop i telefon
  • opieka medyczna od pierwszych dni pracy dla Ciebie i Twojej rodziny