kandydatów

Etat Specjalista ds. Klientów Korporacyjnych

Firma: SIXT Rent a Car miejsce pracy: Warszawa

Sixt AG jest międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości usług mobilnych, obecnie posiada ponad 4000 punktów usługowych w około 100 krajach. Sixt działa w Polsce od 2000 roku na terenie całego kraju – operatorem licencji SIXT na Polskę jest Eurorent Sp. z o.o. Dzięki stałej współpracy z centralą Sixt i jej oddziałami na całym świecie, polski oddział jest w stanie dostarczyć klientom pełną, kompleksową usługę, zarówno w zakresie wynajmu krótko-, jak i długoterminowego. W ofercie dostępne są samochody od ekonomicznych do floty klasy premium.

Specjalista ds. Klientów Korporacyjnych
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie Klientów biznesowych
  • Budowanie relacji z Klientami
  • Sprzedaż usługi wynajmu średnio i długoterminowego samochodów do 3,5t
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitoring rynku pod kątem działań konkurencji

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku Automotive
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji, samodzielność w realizacji zadań, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętności analityczne, wyciągania wniosków
  • Praktyczna znajomość programu Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dostępność od zaraz będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz system prowizyjny
  • Dogodną lokalizację biura – Saska Kępa
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach
  • Pakiet opieki medycznej
  • Zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego na platformie e-learningowej