Etat Specjalista do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy (0,25 etatu)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy (0,25 etatu)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/08279
OBOWIĄZKI:
1. Czuwanie nad bezpieczeństwem pieszych na nadzorowanym przejściu poprzez: a) kierowanie ruchem drogowym na przejściu dla pieszych w sposób umożliwiający bezpieczne przejście dzieci przez jezdnię, b) reagowanie na nieprawidłowe zachowanie uczniów na nadzorowanym przejściu lub w jego bezpośrednim sąsiedztwie. c) sygnalizowanie nadjeżdżającym pojazdom, za pomocą specjalnych oznakowań, konieczność zatrzymania się i przepuszczenia dzieci przez jezdnię. 2. Wykonywanie innych zadań w czasie, kiedy nie przebywa na przejściu, związanych z bezpieczeństwem uczniów, zlecanych przez dyrektora szkoły. 3. Uczestn ictwo w szkoleniach związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego, a w szczególności w szkoleniach przedłużających ważność zaświadczenia o posiadaniu uprawnień do wykonywania niektórych czynności związanych z kierowaniem ruchem drogowym. 4. Do obowiązków pracownika w czasie ferii zimowych i letnich oraz w czasie przeprowadzanych remontów należy czynny udział w pracach porządkowych prowadzonych w szkole stosownie do opracowanego, na ten czas, przez kierownika gospodarczego planu pracy. 5. Wykonywanie innych czynności wynikających ze Statutu Szkoły oraz zleconych przez przełożonych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Przepisy BHP
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymagania: - Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. - Dobra znajomość przepisów BHP i p.poż. - Mile widziane doświadczenie na tym stanowisku- Ukończone szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy pracowników służby bhp- Umiejętność analitycznego myślenia- Umiejętność współpracy w zespole- Samodzielność w działaniu- Zdolności negocjacyjne- Znajomość wybranych zagadnień prawa dotyczących warunków bhp w szkole- Znajomość i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy- Znajomość: systemu operacyjnego Windows XP, Windows 7, Windows 8, Pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)Dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016, poz. 922ze zm.) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. 2016, poz. 902)". 1) list motywacyjny; 2) życiorys Curriculum Vitae; 3) kwestionariusz osobowy; 4) kseroko pie świadectw pracy; 5) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie; 6) inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności.[Zgłoszenia: kierownik@sp84.waw.pl, 22 679 78 95]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 916,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy