kandydatów

Etat Operator maszyn / Pomocnik drukarza

Firma: RSC Auto ID Distribution miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5159979, z dnia 2021-07-14

RSC Auto ID Distribution, lider w branży automatycznej identyfikacji towarów, a także drukarnia etykiet samoprzylepnych, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Operator maszyn / Pomocnik drukarza

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn sztancujących i realizowanie zleceń produkcyjnych na etykiety samoprzylepne,
  • pomoc w obsłudze maszyny fleksograficznej/ cyfrowej oraz pozostałego osprzętu drukarskiego.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe, mile widziane poligraficzne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność, pracowitość,
  • zainteresowanie tematyką etykietowania,
  • chęć do zgłębiania wiedzy praktycznej.

Oferujemy

Osobom zainteresowanym, oferujemy możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia podczas krótkiej praktyki i podjęcia stałej pracy od pn-pt, jednozmianowej.