kandydatów

Etat Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 t

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie miejsce pracy: Wyszków

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 t
Miejsce pracy: Wyszków
Numer: StPr/21/0505
OBOWIĄZKI:

PRZEWÓZ ŁADUNKU SAMOCHODEM DO 3,5 T ZGODNIE ZE ZLECENIAMI, DBAŁOŚĆ O STAN TECHNICZNY POJAZDU. wypełniania dokumentacji przewozowej (CMR) w języku białoruskim. PRACA W OBSADZIE BIAŁORUSKOJĘZYCZNEJ. KOMUNIKOWANIE SIĘ Z MAGAZYNIERAMI I SPEDYTORAMI W JĘZYKU BIAŁORUSKIM.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: białoruski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 5)
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagana znajomość języka ukraińskiego w stopniu zaawansowanym z uwagi na pracę w obsadzie białoruskojęzycznej oraz komunikacji z białoruskojęzycznymi spedytorami i magazynierami. WYMAGANA BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ TOPOGRAFII BIAŁORUSKIEJ ORAZ POLSKIEJ ,BARDZO DOBRA OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ LOKALIZACYJNYCH [Umiejętność 1] : MILE WIDZIANA BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA BIAŁORUSKIEGO W MOWIE I PIŚMIE [Inne] : POSIADANIE PRAWA JAZDY OD 5 LAT - z uwagi na bezpieczeństwo przewożonych towarów

Miejsce pracy:

Wyszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie