kandydatów

Etat Sekretarz szkoły

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Sekretarz szkoły
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/08401
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji (tradycyjnej i elektronicznej) w dzienniku korespondencyjnym, przekazywanie dyrektorowi w celu zapoznania się i podział korespondencji zgodnie z poleceniem dyrektora- prowadzenie terminarza spotkań służbowych dyrektora szkoły- kierowanie ruchem gości i interesantów, organizowanie rozmów z dyrektorem szkoły- prowadzenie ewidencji przesyłek specjalnego rodzaju (listy polecone)- przechowywanie pism, według zasad określonych w instrukcji kancelaryjnej- wysyłanie korespondencji, zakup, ewidencja i rozliczanie znaczków pocztowych- przepisywanie pism i ogłoszeń zleconych przez dyrektora szkoły- wykonywanie dyplomów, zaproszeń itp.- prowadzenie na bieżąco z należytą starannością ewidencji uczniów, współpraca z pedagogiem szkolnym oraz innymi szkołami i instytucjami w tym zakresie- prowadzenie księgi uczniów, rejestru wypadków uczniów- zakup i wydawanie uczniom legitymacji szkolnych oraz ich ewidencjonowanie w księdze druków ścisłego zarachowania - rejestr wydanych legitymacji szkolnych - wystawianie zaświadczeń dotyczących obowiązku szkolnego uczniów- zamawianie druków szkolnych, tj. dzienników lekcyjnych, arkuszy ocen uczniów, dyplomów, itp.- zakup świadectw szkolnych oraz ich ewidencja w księdze druków ścisłego zarachowania- sporządzanie i wydawanie duplikatów świadectw ukończenia szkoły- kompletowanie do oprawy arkuszy ocen uczniów, którzy ukończyli szkołę tzw. księgi ocen i przekazanie ich do archiwum szkolnego- prowadzenie ewidencji pieczęci szkolnych- prowadzenie, przechowywanie i zabezpieczenie księgi druków ścisłego zarachowania- zabezpieczenie i przechowywanie pieczęci urzędowych- przechowywanie teczek z dokumentacją szkolną, zgodnie z jednolitym wykazem akt obowiązujących w szkole- przechowywanie dokumentacji kontrolnej, pokontrolnej itp. - przechowywanie instrukcji i regulaminów obowiązujących w szkole- bieżąca obsługa interesantów oraz udzielanie informacji- odbieranie połączeń telefonicznych oraz obsługa urządzeń biurowych sekretariatu- sporządzanie sprawozdawczości, zgodnie z właściwością zajmowanego stanowiska- sporządzanie sprawozdania SIO w części objętej zakresem czynności sekretarza szkoły, współpraca z pracownikami szkoły w zakresie zbierania informacji do sprawozdania oraz nadzór nad kompletnością i terminowością złożenia sprawozdania - nadzorowanie poprawności przesyłanych do OKE i otrzymywanych z tej instytucji danych, związanych z egzaminem uczniów- prowadzenie i rozliczanie spraw związanych z ubezpieczeniem uczniów. - prowadzenie rejestru wypadków uczniów i potwierdzanie ubezpieczonym kart wypadkowych- uczestniczenie w pracach Komisji powypadkowej dla uczniów- dokonywanie zapotrzebowania materiałów papierniczych i innych środków niezbędnych w sekretariacie szkoły- systematyczne przeglądanie stron internetowych: Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty, Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, PODN i niezwłoczne pisemne informowanie dyrektora szkoły o pojawiających się komunikatach oraz szkoleniach- wykonywanie kserokopii na potrzeby szkoły oraz obsługa urządzeń biurowych tj. fax, laminator- dbałość o należyty porządek i ład na stanowisku pracy, stan wyposażenia znajdującego się w sekretariacie szkoły oraz jego zabezpieczenie- przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych RODO- wykonywanie innych zadań zleconych przez dyrektora szkoły związanych z pracą szkoły
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, umiejętność obsługi sprzętu komputerowego, co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego.Obowiązki:- przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji (tradycyjnej i elektronicznej) w dzienniku korespondencyjnym, przekazywanie dyrektorowi w celu zapoznania się i podział korespondencji zgodnie z poleceniem dyrektora- prowadzenie terminarza spotkań służbowych dyrektora szkoły- kierowanie ruchem gości i interesantów, organizowanie rozmów z dyrektorem szkoły- prowadzenie ewidencji przesyłek specjalnego rodzaju (listy polecone)- przechowywanie pism, według zasad określonych w instrukcji kancelaryjnej- wysyłanie korespondencji, zakup, ewidencja i rozliczanie znaczków pocztowych- przepisywanie pism i ogłoszeń zleconych przez dyrektora szkoły- wykonywanie dyplomów, zaproszeń itp.- prowadzenie na bieżąco z należytą starannością ewidencji uczniów, współpraca z pedagogiem szkolnym oraz innymi szkołami i instytucjami w tym zakresie- prowadzenie księgi uczniów, rejestru wypadków uczniów- zakup i wydawanie uczniom legitymacji szkolnych oraz ich ewidencjonowanie w księdze druków ścisłego zarachowania - rejestr wydanych legitymacji szkolnych - wystawianie zaświadczeń dotyczących obowiązku szkolnego uczniów- zamawianie druków szkolnych, tj. dzienników lekcyjnych, arkuszy ocen uczniów, dyplomów, itp.- zakup świadectw szkolnych oraz ich ewidencja w księdze druków ścisłego zarachowania- sporządzanie i wydawanie duplikatów świadectw ukończenia szkoły- kompletowanie do oprawy arkuszy ocen uczniów, którzy ukończyli szkołę tzw. księgi ocen i przekazanie ich do archiwum szkolnego- prowadzenie ewidencji pieczęci szkolnych- prowadzenie, przechowywanie i zabezpieczenie księgi druków ścisłego zarachowania- zabezpieczenie i przechowywanie pieczęci urzędowych- przechowywanie teczek z dokumentacją szkolną, zgodnie z jednolitym wykazem akt obowiązujących w szkole- przechowywanie dokumentacji kontrolnej, pokontrolnej itp. - przechowywanie instrukcji i regulaminów obowiązujących w szkole- bieżąca obsługa interesantów oraz udzielanie informacji- odbieranie połączeń telefonicznych oraz obsługa urządzeń biurowych sekretariatu- sporządzanie sprawozdawczości, zgodnie z właściwością zajmowanego stanowiska- sporządzanie sprawozdania SIO w części objętej zakresem czynności sekretarza szkoły, współpraca z pracownikami szkoły w zakresie zbierania informacji do sprawozdania oraz nadzór nad kompletnością i terminowością złożenia sprawozdania - nadzorowanie poprawności przesyłanych do OKE i otrzymywanych z tej instytucji danych, związanych z egzaminem uczniów- prowadzenie i rozliczanie spraw związanych z ubezpieczeniem uczniów. - prowadzenie rejestru wypadków uczniów i potwierdzanie ubezpieczonym kart wypadkowych- uczestniczenie w pracach Komisji powypadkowej dla uczniów- dokonywanie zapotrzebowania materiałów papierniczych i innych środków niezbędnych w sekretariacie szkoły- systematyczne przeglądanie stron internetowych: Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty, Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, PODN i niezwłoczne pisemne informowanie dyrektora szkoły o pojawiających się komunikatach oraz szkoleniach- wykonywanie kserokopii na potrzeby szkoły oraz obsługa urządzeń biurowych tj. fax, laminator- dbałość o należyty porządek i ład na stanowisku pracy, stan wyposażenia znajdującego się w sekretariacie szkoły oraz jego zabezpieczenie- przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych RODO- wykonywanie innych zadań zleconych przez dyrektora szkoły związanych z pracą szkoły[Zgłoszenia: kadry@teb.edu.pl, 22 831 60 37 - w godzinach: 08:00-16:00]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 063 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy