kandydatów

Etat Junior Project Manager

Firma: Candellux Lighting Sp. z o.o. miejsce pracy: Wołomin

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o., zajmująca się produkcją artykułów oświetleniowych, istniejąca na rynku od 2003 roku; poszukuje doświadczonego, posiadającego zarówno teoretyczną jak i praktyczną wiedzę z pożądanego zakresu, współpracownika na stanowisko:

Junior Project Manager
Miejsce pracy: Wołomin

Zadaniami Project Managera:
  • kierowanie projektami wdrożeniowymi systemu klasy ERP Sente S4,
  • pełnienie roli administratora systemu,
  • tworzenie zestawień analitycznych i konfiguracja systemu
  • przygotowywanie, planowanie oraz nadzór nad realizacją projektów informatycznych,
  • współpraca z zespołami projektowymi Sente,  usuwanie przeszkód w realizacji projektów - rola Scrum Mastera,
  • zarządzanie zakresem, budżetem, harmonogramem projektu, zobowiązaniami kontraktowymi,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • prowadzenie spotkań projektowych.
Wymagania:
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność samodzielnego organizowania sobie pracy,
  • umiejętność organizacji działań i nadzoru nad procesem wytwarzania i wdrożenia oprogramowania,
  • znajomość wybranych metod zarządzania projektami oraz umiejętność posługiwania się nimi/pracy w JIRA , Scrum, TRELLO
  • umiejętność budowania harmonogramów, kosztorysów i wykresów oraz budowania raportów m.in. w narzędziu MS Excel,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne:
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z Dostawcą IT oraz członkami zespołów biorących udział we wdrożeniach,
  • umiejętności prezentacji treści przed zespołem Candellux oraz Dostawcy IT,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania i podjęte decyzje,
  • chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych,
  • udział w realizacji projektów rozwojowych produktu SENTE, jako Project Manager,
  • podstawowe umiejętności techniczne (SQL) + wiedza z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, procesów biznesowych (Systemy ERP) będzie dodatkowym atutem.
Co oferujemy?
  • zdobycie doświadczenia poprzez udział w bieżących i nowych projektach oraz ścieżkę rozwoju w obszarze zarządzania projektami IT,
  • rozwojowe stanowisko pracy dające możliwość samorealizacji w ciekawych i niestandardowych projektach wdrożeniowych wykorzystujących zwinne metodyki pracy,
  • szkolenia początkowe i wsparcie opiekuna w procesie adaptacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, wiedzy i umiejętności,
  • dogodną formę zatrudnienia oraz elastyczny czas pracy,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne, udział w konferencjach, czy na bieżąco uzupełnianą bibliotekę firmową,
  • spotkania integracyjne w gronie zespołowym oraz wspólne imprezy ogólnofirmowe.
Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Działając na podstawie Art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), wyrażam zgodę przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, którym jest Candellux Lighting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żegańskiej 1, w procesie rekrutacji prowadzonej przez Administratora”

Administratorem danych jest Candellux Lighting Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Żegańskiej 1 , wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Warszawy Wydział XX Gospodarczy pod numerem KRS: 0000156768. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem info.rodo@candellux.pl. Niezależnie od powyższego informuję, iż Candellux Lighting Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami spełniającymi kryteria określone w ogłoszeniu.
Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Candellux Lighting Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.