kandydatów

Etat Specjalista ds. rekrutacji

Firma: Mellon Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Mellon Poland Sp.zo.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe. Obsługujemy firmy docierające do klienta indywidualnego na masową skalę, np. banki detaliczne, firmy ubezpieczeniowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, operatorów telekomunikacyjnych i koncerny zajmujące się handlem detalicznym. Jesteśmy wyspecjalizowanym integratorem usług IT oraz oprogramowania.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. rekrutacji

Place of work: Warsaw

Opis stanowiska:
  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska masowe i etatowe,
  • współpraca z agencjami doradztwa personalnego, portalami pracy etc.,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku pracy,
  • administracja benefitem pracowniczym,
  • wsparcie działu HR w obszarze twardego HR (przygotowywanie dokumentów potrzebnych do podpisania umowy o pracę, dokumentów kadrowych, wpisywanie danych do systemu kadrowo-płacowego etc.),
  • przygotowywanie raportów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji,
  • bardzo dobra znajomość technik rekrutacyjnych,
  • dobra obsługa komputera (Word, Excel, Power Point),
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie.
Mile widziane:
  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji do Call Centre,
  • doświadczenie w administracji personalnej,
  • doświadczenie w innych obszarach miękkiego i twardego HR,
  • znajomość prawa pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w trybie hybrydowym,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający m.in. kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną w sieci prywatnych przychodni,
  • samodzielne stanowisko.
We kindly ask you to include in the CV the following clause:"I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997”

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-07-2021
Wyświetleń: 126