kandydatów

Etat Specjalista do spraw kadr

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie miejsce pracy: Legionowo

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Specjalista do spraw kadr
Miejsce pracy: Legionowo
Numer: StPr/21/0433
OBOWIĄZKI:
1. Prowadzenie spraw kadrowych pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych szkoły;2. prowadzenie teczek akt osobowych w/w pracowników;3. prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem nowych pracowników szkoły;4. nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy przez pracowników;5. tworzenie i wprowadzanie do systemu komputerowego dokumentacji związanej z dyscypliną pracy: list obecności, ewidencji czasu pracy, rejestru zwolnień lekarskich;6. kompletowanie wymaganych dokumentów kandydatów do pracy;7. sporządzanie umowy o pracę oraz rozwiązywanie umowy o pracę;8. wystawianie świadectw pracy oraz zaświadczeń o zatrudnieniu;9. prowadzenie rejestru zwolnień lekarskich pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych, wprowadzanie ich do systemu komputerowego oraz przekazywanie tych zwolnień do działu płac;10. przygotowywaniedecyzji dotyczących udzielania urlopów zdrowotnych, bezpłatnych, macierzyńskich, rodzicielskich, wychowawczych;11. prowadzenie kart czasu pracy pracowników niepedagogicznych oraz rocznych kart nieobecności pracowników pedagogicznych;12. prowadzenie spraw bieżących funduszu zdrowotnego dla nauczycieli;13. sporządzanie rozkładów czasu pracy na dany rok kalendarzowy;14. naliczanie i kontrola urlopów wypoczynkowych oraz sporządzanie planów urlopowych;15. zamawianie i wydawanie legitymacji służbowych pracownikom pedagogicznym;16. prowadzenie ewidencji delegacji służbowych oraz ich wystawianie, celem rozliczenia finansowego;17. sporządzanie sprawozdań o zatrudnieniu do GUS (Z-03; Z-05; Z-06; Z-12), PEFRON oraz innych sprawozdań dotyczących danych kadrowych w tym przeysłanie ich drogą elektroniczną;18. przygotowywanie dokumentacji do oceny pracy i służby przygotowawczej pracowników samorządowych na stanowiskach urzędniczych;19. stała współpraca z PUP w Legionowie w sprawie zgłoszeń naboru na wolne miejsca pracy i staże zawodowe;20. prowadzenie dokumentacji na awans zawodowy nauczycieli ubiegających się o stopień nauczyciela kontraktowego, mianowanego i dyplomowanego;21. tworzenie i aktualizacja wewnętrznych regulaminów i procedur przy współpracy z Dyrektorem Placówki i Głównym Księgowym w zakresie przygotowywania danych do budżetu;22. sporządzanie wymaganych przez Urząd Miasta Legionowo analiz zatrudnienia oraz wszystkich danych potrzebnych do sprawozdawczości;23. wprowadzanie danych osobowych do systemu SIO oraz Arkusza Organizacyjnego;24. obsługa pracowników związana z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi;25. prowadzenie bieżących spraw związanych z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Bardzo dobra znajomość prawa pracy oraz karty nauczyciela.Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Legionowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie