kandydatów

Etat Junior Marketing Specialist

Firma: Brandvova miejsce pracy: Warszawa

BPO International oferuje usługi outsourcingowe najwyższej jakości, ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Główne obszary usług, w których specjalizuje się BPO International to marketing, obsługa klienta, obsługa administracyjna, usługi IT, HR i payroll.

Brandnova wiele różnych osobowości. Jesteśmy zespołem zorganizowanym w ramach BPO International. Jako niezależni specjaliści i eksperci, wspólnymi siłami, kompleksowo obsługujemy projekty marketingowe dla naszych klientów. Stawiamy na efektywną współpracę i innowacyjne podejście.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Junior Marketing Specialist
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje codzienne obowiązki będą obejmowały:
  • Praca z materiałami marketingowymi (tworzenie, weryfikacja, poprawa błędów).
  • Ścisła współpraca z innymi zespołami (Copywriterzy, Graficy, IT).
  • Działania operacyjne rozwijające nowe kanały marketingowe (online marketing).
  • Wsparcie działu marketingu w realizacji bieżących działań i projektów (używamy takich narzędzi jak JIRA i Confluence).
Sprawdzisz się u nas jeśli:
  • Masz za sobą pierwsze doświadczenia w marketingu lub reklamie i chcesz dalej rozwijać się w tym obszarze (jednak brak doświadczenia nie skreśla Cię z listy kandydatów
Zapewniamy:
  • Zatrudnienie w ramach B2B lub zlecenia
  • Solidna dawka praktycznej wiedzy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca zdalna
  • Dni wolne w postaci bonusu
  • Relacja oparta na zaufaniu
  • Swobodny dresscode
  • Biuro przy Marszałkowskiej
  • Taras z super widokiem
  • Strefa chillout
  • Zniżka pracownicza w kantynie
  • Integracje
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
Jak wygląda proces rekrutacyjny
  • Twoja aplikacja
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Zadanie rekrutacyjne
  • Spotkanie rekrutacyjne z managerem i HR
  • Ustalenie warunków współpracy
  • Początek przygody