kandydatów

Etat Kierownik sprzedaży (Usługi logistyczne)

Firma: DROPEX FULFILLMENT SP. Z O.O miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5182221, z dnia 2021-07-16

DROPEX FULFILLMENT SP. Z O.O

Nasza firma świadczy usługi logistyczne i fullfilment. Działamy w wielu krajach Unii Europejskiej.

Poszukuje kierownika sprzedaży dla firmy logistycznej

Kierownik sprzedaży (Usługi logistyczne)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie nowych klientów
  • Współpraca z istniejącymi klientami / partnerami
  • Rozwój nowego biznesu

Wymagania

  • Do 50 roku życia - mile widziane
  • Doświadczenie w pracy w firmie logistycznej lub fullfilment na stanowisku kierownika sprzedaży
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji z klientami w języku angielskim i polskim
  • Język rosyjski przynajmniej na poziomie podstawowym jest dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Formalne zatrudnienie
  • Terminowa wypłata wynagrodzeń
  • Siedziba spółki mieści się w Warszawie.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-07-2021
Wyświetleń: 171