kandydatów

Etat Inspektor ds. finansowo-księgowych

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Inspektor ds. finansowo-księgowych
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/08522
OBOWIĄZKI:
- naliczanie płac brutto i netto pracowników Domu na podstawie odpowiednich dokumentów, sporządzanie list płac w systemie komputerowym, rozliczanie podatku od osób fizycznych, sporządzanie PIT-ów dla poszczególnych pracowników i rocznej deklaracji podatkowej jako płatnik, rozliczanie składek ubezpieczeń społecznych z ZUS wraz przygotowywaniem odpowiednich deklaracji- sporządzanie rozliczenia wynagrodzeń w formie PK za każdy miesiąc i zaksięgowanie go w księgach rachunkowych oraz uzgadnianie sald na koniec każdego miesiąca- naliczanie składek ubezpieczeń społecznych i podatku od umów zleceń oraz naliczanie podatku od umów o dzieło- odpowiedzialność za prawidłowe, rzetelne i terminowe wprowadzanie i zatwierdzanie odpowiednich rejestrów i deklaracji VAT-7 w aplikacji KIKUM VAT- sporządzanie wszystkich przelewów płacowych i do kontrahentów w formie elektronicznego przekazywania do banku- planowanie wydatków w aplikacji Płynność finansowa- wykonywanie czynności w czasie nieobecności innego pracownika księgowości oraz w razie potrzeby m.in.: a) o przyjmowanie dokumentów finansowychb) sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym faktur i rachunków za dostawy towarów, usług i innych czynności oraz nadzorowanie dalszej akceptacjic) księgowanie dokumentów finansowych w zbiorach księgowych w systemie FKd) rozliczanie odsetek bankowych od sum depozytowych dla poszczególnych mieszkańców oraz kontrahentówe) rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych dla poszczególnych mieszkańców wraz z sporządzaniem rocznej deklaracji jako płatnik podatkuf) rozliczanie inwentaryzacji- wszelkie operacje dotyczące obrotu gotówkowego i bezgotówkowego Domu zgodnie z instrukcją kasową m.in.: a) wpłaty i wypłaty z kasb) sporządzanie raportów kasowych wydatków, dochodów, depozytów i ZFŚS oraz ich księgowaniec) podejmowanie gotówki z banku, na podstawie podpisanych czekówd) wpłaty gotówki do banku m.in. z tytułu opłaty za pobyt, leki powyżej limitu i spłaty rat pożyczek, współpraca z pracownią treningu budżetowego- przygotowywanie oraz przekazywanie dokumentów do archiwum- wykonywanie dodatkowych czynności na polecenie bezpośredniego przełożonego odpowiadających kwalifikacjom zawodowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, minimum 2 lata doświadczenia zawodowego.Obowiązki: - naliczanie płac brutto i netto pracowników Domu na podstawie odpowiednich dokumentów, sporządzanie list płac w systemie komputerowym, rozliczanie podatku od osób fizycznych, sporządzanie PIT-ów dla poszczególnych pracowników i rocznej deklaracji podatkowej jako płatnik, rozliczanie składek ubezpieczeń społecznych z ZUS wraz przygotowywaniem odpowiednich deklaracji- sporządzanie rozliczenia wynagrodzeń w formie PK za każdy miesiąc i zaksięgowanie go w księgach rachunkowych oraz uzgadnianie sald na koniec każdego miesiąca- naliczanie składek ubezpieczeń społecznych i podatku od umów zleceń oraz naliczanie podatku od umów o dzieło- odpowiedzialność za prawidłowe, rzetelne i terminowe wprowadzanie i zatwierdzanie odpowiednich rejestrów i deklaracji VAT-7 w aplikacji KIKUM VAT- sporządzanie wszystkich przelewów płacowych i do kontrahentów w formie elektronicznego przekazywania do banku- planowanie wydatków w aplikacji Płynność finansowa- wykonywanie czynności w czasie nieobecności innego pracownika księgowości oraz w razie potrzeby m.in.: a) o przyjmowanie dokumentów finansowychb) sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym faktur i rachunków za dostawy towarów, usług i innych czynności oraz nadzorowanie dalszej akceptacjic) księgowanie dokumentów finansowych w zbiorach księgowych w systemie FKd) rozliczanie odsetek bankowych od sum depozytowych dla poszczególnych mieszkańców oraz kontrahentówe) rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych dla poszczególnych mieszkańców wraz z sporządzaniem rocznej deklaracji jako płatnik podatkuf) rozliczanie inwentaryzacji- wszelkie operacje dotyczące obrotu gotówkowego i bezgotówkowego Domu zgodnie z instrukcją kasową m.in.: a) wpłaty i wypłaty z kasb) sporządzanie raportów kasowych wydatków, dochodów, depozytów i ZFŚS oraz ich księgowaniec) podejmowanie gotówki z banku, na podstawie podpisanych czekówd) wpłaty gotówki do banku m.in. z tytułu opłaty za pobyt, leki powyżej limitu i spłaty rat pożyczek, współpraca z pracownią treningu budżetowego- przygotowywanie oraz przekazywanie dokumentów do archiwum- wykonywanie dodatkowych czynności na polecenie bezpośredniego przełożonego odpowiadających kwalifikacjom zawodowym[Zgłoszenia: sylwia.muszynska@dps-lesny.waw.pl, telefonicznie: 22 835 43 86]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy