kandydatów

Etat Doradca klienta / Konsultant Samsung

Firma: SPB SERVICES POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

SPB Services Polska i SPB Polska (www.spb.eu/pl) to spółki z międzynarodowej grupy SPB o ugruntowanej pozycji na rynku, działające w usługach serwisowych, ubezpieczeniowych i affinity. Poszukujemy pracowników do pracy w autoryzowanym salonie serwisowym Samsung Premium Service Plaza w Warszawie.

Doradca klienta / Konsultant Samsung
Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: WAW/DK/07

Zadania:
  • bezpośrednia obsługa klienta
  • przyjmowanie i rejestrowanie urządzeń
  • tworzenie niezbędnej dokumentacji
  • profesjonalne doradztwo techniczno-handlowe
  • sprzedaż usług i akcesoriów w prestiżowym punkcie serwisowym
  • bieżąca kontrola, rozliczanie i raportowanie sprzedaży
  • wsparcie administracyjne i techniczne działu serwisu i sprzedaży
  • dbanie o wizerunek firmy i jakość obsługi
Wymagania:

JEŚLI...

  • masz doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta, lubisz kontakt z ludźmi i potrafisz budować z nimi trwałe relacje
  • masz wysoką kulturą osobistą i rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • radzisz sobie z komunikacją z klientem w języku angielskim
  • interesujesz się nowinkami i technologią
  • jesteś odpowiedzialny i zaangażowany w realizację zadań

... TA PRACA JEST DLA CIEBIE!

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opiekę medyczną w Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • biuro w centrum
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz kontakt z najnowszymi produktami i technologiami z zakresu elektroniki konsumenckiej