kandydatów

Etat Ekspert ds. Rozwoju Oferty

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ekspert ds. Rozwoju Oferty
Miejsce pracy: Warszawa

Medicover Optyk to dynamicznie rozwijająca się sieć aktualnie dwunastu salonów optycznych w siedmiu miastach w Polsce. Zapewniamy naszym pacjentom komfortowe widzenie w każdej sytuacji, jednocześnie wspierając ich w kreowaniu swojego wizerunku. Poszukujemy osoby, która wspólnie z nami będzie tworzyć optymalną ofertę dla naszych klientów.

Zakres obowiązków na tym stanowisku:
  • Stworzenie koncepcji oferty produktowej dla kanałów sprzedaży (np. e-commerce, Salony Optyczne),
  • Inicjowanie działań z zakresu modyfikacji produktów i usług,
  • Opracowanie procesu i narzędzi analizy sprzedaży produktów w kanałach sprzedaży,
  • Bieżące monitorowanie działań konkurencji, śledzenie trendów rynkowych w celu udoskonalania portfolio produktów,
  • Zbudowanie polityki cenowej,
  • Opracowywanie koncepcji działań lojalnościowych, promocyjnych i wyprzedażowych,
  • Stworzenie procesu kontroli oferty i wyników sprzedaży w zakresie udzielanych rabatów i wysokości marży w poszczególnych Salonach Optycznych,
  • Analiza rynku w celu określenia potrzeb, preferencji oraz zakupowych szans rynkowych rozwoju oferty produktowej,
  • Przygotowywanie koncepcji, analiz i raportów,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i pozyskiwanie najlepszej rynkowo oferty rabatowej na produkty.
Oczekiwania względem kandydatów:
  • Co najmniej 1-2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z planowaniem lub analizą sprzedaży (doświadczenie w branży retail lub optycznej będzie dodatkowym atutem),
  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne,
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Samodzielność i staranność w działaniu, otwartość na zmiany i innowacje,
  • Umiejętności organizacyjne pozwalające na prowadzenie wielu projektów jednocześnie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Power Point),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – mile widziana.
Dołączając do nas zyskujesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość pracy hybrydowej – częściowo zdalnej, częściowo w biurze,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w prężnie rozwijającej się branży optycznej,
  • Dużą samodzielność i swobodę działania, możliwość wdrażania swoich pomysłów i inicjatyw,
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy,
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny – dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System), zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne,
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover,
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok".