kandydatów

Etat Doradca ds. sprzedaży

Firma: Doradztwo Linda Szmidt miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5196222, z dnia 2021-07-19

Doradztwo Linda Szmidt

Butikowe biuro podróży iPodróże, z siedzibą w Warszawie przy ulicy Puławskiej, obecnie poszukuje osoby na stanowisko Doradcy ds. sprzedaży:

Doradca ds. sprzedaży

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmował:

  • doradztwo w zakresie oferowanych przez touroperatorów wycieczek,
  • sprzedaż wycieczek oferowanych przez touroperatorów, z którymi współpracuje biuro,
  • prowadzenie dokumentacji klientów związanej z wycieczkami,
  • przygotowywanie umów dla klientów,
  • nadzór nad płatnościami,
  • komunikacja z klientami i przekazywanie im niezbędnych informacji na temat wycieczek.

Wymagania

Szukamy osoby, która ma:

  • pasję,
  • zaangażowanie,
  • jest samodzielna i odpowiedzialna,
  • potrafi rozwiązywać problemy i tworzyć niestandardowe rozwiązania,
  • potrafi nawiązać łatwo nawiązać kontakt z Klientem,
  • ceni sobie kulturę osobistą.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Ruchomy czas pracy,
  • Możliwości pracy zdalnej,
  • System premiowy,
  • Zgrany i koleżeński zespół.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-07-2021
Wyświetleń: 150