Etat Koordynator (Nadzór nad dyspozytorami i koordynacją drobnych napraw)

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5196771, z dnia 2021-07-19

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje osoby na stanowisko

Koordynator (Nadzór nad dyspozytorami i koordynacją drobnych napraw)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Organizacja i nadzór nad działalnością Centralnej Dyspozytorni, dyspozytorów i konserwatorów.
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu konserwacji i serwisowania instalacji, urządzeń i sprzętu zgodnie z wymaganiami obowiązujących przepisów, realizowanego przez pracowników Centralnej Dyspozytorni jak i wykonawców zewnętrznych, nadzór nad jakością wykonywanych prac.
  • Zlecanie napraw uszkodzonych instalacji, maszyn i urządzeń wykonawcom zewnętrznym po uprzednim uzgodnieniu i wynegocjowaniu kosztów naprawy.
  • Przekazywanie w terminie do Działu Księgowości faktur z kompletną dokumentacją z wykonanych serwisów i napraw instalacji, urządzeń i sprzętu.
  • Prowadzenie spraw związanych z zawieraniem i realizacją na wykonywanie obligatoryjnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami, przeglądów instalacji, urządzeń i sprzętu.
  • Dbanie o powierzoną instalację oraz urządzenia i sprzęt i postępowanie zgodnie z zaleceniami jego producentów.
  • Nadzorowanie odpowiednich wpisów oraz pozyskiwanie innych wymaganych dokumentów dotyczących eksploatowanej instalacji, sprzętu i urządzeń.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość procesów budowlanych i remontowych, znajomość problemów związanych z utrzymaniem w ruchu budynków wyposażonych w instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne, elektryczne, gazów medycznych, itp.
  • Znajomość zasad ofertowania i wyboru dostawców i wykonawców
  • Wymagane doświadczenie (minimum 2 letnie) na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy

  • Pracę w budynkach Instytutu w przyjaznym zespole.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Stabilne warunki pracy – umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju kompetencyjnego.
  • Dodatkowe benefity (dofinansowanie wypoczynku indywidualnego, karta sportowa).