kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/08599
OBOWIĄZKI:
- obsługa bieżąca sklepu- kontakt z klientem (e-mailowy i telefoniczny)- realizacja zamówień- uzgadnianie i weryfikacja faktur zakupowych- prowadzenie spraw biurowych- zarządzanie magazynem sklepu- składanie zamówień u dostawców- rozliczanie zwrotów konsumenckich- w razie potrzeby: obsługa klienta w sklepie stacjonarnym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca*
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Program Excel

Wymagania inne:

O kandydata pracodawca oczekuje: co najmniej średniego wykształcenia, średnio-zaawansowanej znajomości narzędzi z pakietu Microsoft Office, w tym w szczególności Excel (podczas procesu rekrutacji zostanie przeprowadzony test znajomości Excela), nienagannego posługiwania się językiem polskim, swobody w zdalnej komunikacji z klientami - zarówno pisemnej (e-mail) jak i telefonicznej, dokładności oraz poczucia odpowiedzialności za doprowadzanie problematycznych spraw do końca, zaangażowania i samodzielności w powierzonych obowiązkach. Dodatkowym atutem będzie: znajomość obsługi programów graficznych w zakresie obróbki zdjęć (kadrowanie, usuwanie tła) znajomość platformy serwisu aukcyjnego (tworzenie i publikowanie ofert sprzedażowych), doświadczenie w pracy przy obsłudze sklepu internetowego, "lekkie pióro" do tworzenia atrakcyjnych opisów produktów dla potencjalnych klientów.Obowiązki:- obsługa bieżąca sklepu- kontakt z klientem (e-mailowy i telefoniczny)- realizacja zamówień- uzgadnianie i weryfikacja faktur zakupowych- prowadzenie spraw biurowych- zarządzanie magazynem sklepu- składanie zamówień u dostawców- rozliczanie zwrotów konsumenckich- w razie potrzeby: obsługa klienta w sklepie stacjonarnymPraca według grafiku w godzinach: 10:00-21:00[Zgłoszenia: 698 800 182, mariusz.pniewski@restore.com.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy