kandydatów

Etat Sekretarka/asystentka

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Sekretarka/asystentka
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/08616
OBOWIĄZKI:
- Organizowanie wyjazdów (w tym: organizacja przelotów, przejazdów, ubezpieczenia, rezerwacja noclegów, kontakty z hotelami, akredytacje, koordynowanie wyjazdów grupowych)- Współpraca z mediami (w tym: bieżące kontakty po zapytaniach dziennikarzy, monitoring mediów, aktualizowanie informacji na stronach internetowych, opracowanie i korekta pism wychodzących, autoryzacja wywiadów)- Organizowanie spotkań (w tym: prowadzenie kalendarza Prezesa, catering, organizacja sali, organizacja spotkań okolicznościowych)- Organizowanie bieżących spraw biura (w tym: obsługa sekretariatu, zamówienia na materiały biurowe oraz artykuły spożywcze, obsługa gości, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej)- Zwoływanie spotkań, potwierdzenie obecności- Współorganizowanie konferencji (2-3 konferencje rocznie) (w tym: aktualizacja strony, współpraca z dostawcami: reklamy, banery na www, informacje o konferencji, przygotowanie katalogu, regulaminu oraz akredytacji i konkursów, zamawianie opasek, okładek na identyfikatory itp., kontakt z obiektem konferencji i hotelami, koordynowanie zaproszeń, potwierdzeń, akredytacji, noclegów, transportu, bieżąca obsługa w trakcie konferencji (VIP, paneliści, media, hotele, transport), przygotowywanie materiałów pokonferencyjnych w tym komunikatów prasowych)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pożądana znajomość języka rosyjskiego.Obowiązki:- Organizowanie wyjazdów (w tym: organizacja przelotów, przejazdów, ubezpieczenia, rezerwacja noclegów, kontakty z hotelami, akredytacje, koordynowanie wyjazdów grupowych)- Współpraca z mediami (w tym: bieżące kontakty po zapytaniach dziennikarzy, monitoring mediów, aktualizowanie informacji na stronach internetowych, opracowanie i korekta pism wychodzących, autoryzacja wywiadów)- Organizowanie spotkań (w tym: prowadzenie kalendarza Prezesa, catering, organizacja sali, organizacja spotkań okolicznościowych)- Organizowanie bieżących spraw biura (w tym: obsługa sekretariatu, zamówienia na materiały biurowe oraz artykuły spożywcze, obsługa gości, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej)- Zwoływanie spotkań, potwierdzenie obecności- Współorganizowanie konferencji [2-3 konferencje rocznie] (w tym: aktualizacja strony, współpraca z dostawcami: reklamy, banery na www, informacje o konferencji, przygotowanie katalogu, regulaminu oraz akredytacji i konkursów, zamawianie opasek, okładek na identyfikatory itp., kontakt z obiektem konferencji i hotelami, koordynowanie zaproszeń, potwierdzeń, akredytacji, noclegów, transportu, bieżąca obsługa w trakcie konferencji (VIP, paneliści, media, hotele, transport), przygotowywanie materiałów pokonferencyjnych w tym komunikatów prasowych)

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy