kandydatów

Etat Pracownik gospodarczy

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/08647
OBOWIĄZKI:
1) utrzymanie w ruchu powierzonych urządzeń i instalacji oraz wyposażenia i aparatury w stanie pełnej używalności2) prowadzenie prac gospodarczych, zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska3) usuwanie zgłoszonych lub dostrzeżonych osobiście usterek i uszkodzeń instalacji elektrycznej w ramach posiadanych uprawnień i kwalifikacji (np. wymiana żarówek, świetlówek drobne naprawy instalacji elektrycznej4) wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych i remontowych w ramach posiadanych kwalifikacji (np. naprawa i wymiana zamków w drzwiach, oknach, drobne naprawy w sanitariatach, uzupełnianie ubytków w ścianach oraz ich malowanie, renowacja mebli)5) dokonywanie rozliczeń ze zużytych materiałów pobranych do prac remontowych i konserwacyjnych6) prowadzenie dokumentacji wykonanych prac remontowych i konserwacyjnych (książka konserwatora)7) bieżące usuwanie awarii i ich skutków oraz przeciwdziałanie ich występowania8) utrzymanie czystości i porządku w przydzielonych pomieszczeniach9) wykonywanie zleconych prac porządkowych w pomieszczeniach użytkowanych przez Spółkę
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik gospodarczy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, 2 lata doświadczenia zawodowego.Obowiązki: 1) utrzymanie w ruchu powierzonych urządzeń i instalacji oraz wyposażenia i aparatury w stanie pełnej używalności2) prowadzenie prac gospodarczych, zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska3) usuwanie zgłoszonych lub dostrzeżonych osobiście usterek i uszkodzeń instalacji elektrycznej w ramach posiadanych uprawnień i kwalifikacji (np. wymiana żarówek, świetlówek drobne naprawy instalacji elektrycznej4) wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych i remontowych w ramach posiadanych kwalifikacji (np. naprawa i wymiana zamków w drzwiach, oknach, drobne naprawy w sanitariatach, uzupełnianie ubytków w ścianach oraz ich malowanie, renowacja mebli)5) dokonywanie rozliczeń ze zużytych materiałów pobranych do prac remontowych i konserwacyjnych6) prowadzenie dokumentacji wykonanych prac remontowych i konserwacyjnych (książka konserwatora)7) bieżące usuwanie awarii i ich skutków oraz przeciwdziałanie ich występowania8) utrzymanie czystości i porządku w przydzielonych pomieszczeniach9) wykonywanie zleconych prac porządkowych w pomieszczeniach użytkowanych przez Spółkę[Zgłoszenia: a.bialowas@mcs-przychodnia.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy