kandydatów

Etat Konserwator-technik informatyk

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Konserwator-technik informatyk
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/08690
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie spraw związanych z gospodarowaniem sprzętem informatycznym i audiowizualnym w porozumieniu z Kierownikiem gospodarczym i Kierownikiem laboratorium,- prowadzenie kartoteki wypożyczenia i udostępnień sprzętu pracownikom szkoły, - wykonywanie czynności związanych z należytym utrzymaniem sprzętu w stanie techniczno-eksploatacyjnym,- obsługa sprzętu i urządzeń audiowizualnych w klubie szkolnym oraz podczas uroczystości i rad pedagogicznych, - prowadzenie bieżących napraw sprzętu komputerowego, instalacji i aktualizacji oprogramowania, konfiguracji sprzętów powierzonych pracownikom szkoły.- udział w komisjach inwentaryzacyjnych,- opracowywanie we współpracy z Kierownikiem gospodarczym i Kierownikiem laboratorium zapytań ofertowych oraz ich realizacja w zakresie zakupu niezbędnych podzespołów, elementów oraz części umożliwiających dokonywanie bieżących napraw sprzętu. - realizacja we współpracy z Kierownikiem gospodarczym gospodarki elektrośmieciami i odpadami, sporządzanie deklaracji śmieciowych, utylizacja odpadów niebezpiecznych, prowadzenie zbioru kart odpadu,- inne polecenia przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali technicy wsparcia informatycznego i technicznego
Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

WYMAGANIA ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM PRACY:1. Wymagania niezbędne na stanowisku konserwatora zgodnie z art. 6 ustawy z dn. 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. 2019 r. poz. 1282) oraz minimalnych wymagań kwalifikacyjnych określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dn. 18.03.2009 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych ( Dz.U. 2020 r. poz. 268 z późn. zm.)- posiada obywatelstwo polskie z zastrzeżeniem art. 11 pkt. 2, 3 w/w rozporządzenia- ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,- posiada kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania pracy na określonym stanowisku,- nie był / była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- posiada znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania obowiązków,- posiada wykształcenie średnie techniczne tytuł technika informatyka,- posiada biegłą znajomość obsługi komputera oraz pozostałego sprzętu biurowego (np. fax, kserokopiarka, skaner),- posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.WYMAGANIA DODATKOWE- dyspozycyjność i terminowość,- odpowiedzialność i samodzielność,- komunikatywność, sumienność i rzetelność,- dobra organizacja pracy własnej,- umiejętności analityczne,- umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,- wysoka kultura osobista,- umiejętność pracy w zespole,WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA: - list motywacyjny,- CV, - oryginał kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, - kopie świadectw pracy potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe lub zaświadczenie potwierdzające doświadczenie zawodowe,- oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełnej zdolności do czynność prawnych i pełni praw publicznych, - oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowanego stanowiska,- klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania związanego z procesem rekrutacji, o następującej treści:- wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych, którym jest Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych w Warszawie pry ul. Gen. J. Zajączka 7, 01-518 Warszawa, e-mail: iod.oswiata@dbfozoliborz.waw.pl - podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.- zapoznałam/ zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawie do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.Obowiązki:- prowadzenie spraw związanych z gospodarowaniem sprzętem informatycznym i audiowizualnym w porozumieniu z Kierownikiem gospodarczym i Kierownikiem laboratorium,- prowadzenie kartoteki wypożyczenia i udostępnień sprzętu pracownikom szkoły, - wykonywanie czynności związanych z należytym utrzymaniem sprzętu w stanie techniczno-eksploatacyjnym,- obsługa sprzętu i urządzeń audiowizualnych w klubie szkolnym oraz podczas uroczystości i rad pedagogicznych, - prowadzenie bieżących napraw sprzętu komputerowego, instalacji i aktualizacji oprogramowania, konfiguracji sprzętów powierzonych pracownikom szkoły.- udział w komisjach inwentaryzacyjnych,- opracowywanie we współpracy z Kierownikiem gospodarczym i Kierownikiem laboratorium zapytań ofertowych oraz ich realizacja w zakresie zakupu niezbędnych podzespołów, elementów oraz części umożliwiających dokonywanie bieżących napraw sprzętu. - realizacja we współpracy z Kierownikiem gospodarczym gospodarki elektrośmieciami i odpadami, sporządzanie deklaracji śmieciowych, utylizacja odpadów niebezpiecznych, prowadzenie zbioru kart odpadu,- inne polecenia przełożonegoWymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół Elektronicznych i Licealnych w Warszawie lub przesłać w terminie do dnia 20 sierpnia 2021 r. na adres Zespołu Szkół Elektronicznych i Licealnych, 01-518 Warszawa ul. gen. Zajączka 7, w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem: "Nabór na stanowisko konserwator", dopuszcza się złożenie dokumentów we wskazanym terminie również w postaci elektronicznej na adres: kadry@zseil.edu.pl, w tytule wiadomości należy wpisać: "Nabór na stanowisko konserwator".Pełna treść oferty znajduje się w zakładce BIP na stronie: www.zseil.edu.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 808 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy