kandydatów

Etat Specjalista ds. księgowo-płacowych, technik

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. księgowo-płacowych, technik
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/08673
OBOWIĄZKI:
- księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami - kontrola formalno-rachunkowa dokumentów finansowych - sprawozdawczość budżetowa - planowanie wydatków budżetowych - weryfikacja sprawozdawczości budżetowej z 38 jednostek PSP - naliczenie i rozliczanie wynagrodzeń, uposażeń, świadczeń, podatków i składek ZUS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: rachunkowość/ekonomia, matematyka i pokrewne
Uprawnienia: Program Excel
Uprawnienia: Pakiet MS Office
Uprawnienia: Program Word

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (rachunkowość, ekonomia, matematyka lub pokrewne), znajomość obsługi MS Office (Word i Excel), 6 miesięcy doświadczenia, preferowane doświadczenie w PŁACACH I KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ, pozyskiwaniu i rozliczaniu środków unijnych oraz z NFOŚ, WFOŚ.Obowiązki: - księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami - kontrola formalno-rachunkowa dokumentów finansowych - sprawozdawczość budżetowa - planowanie wydatków budżetowych - weryfikacja sprawozdawczości budżetowej z 38 jednostek PSP - naliczenie i rozliczanie wynagrodzeń, uposażeń, świadczeń, podatków i składek ZUS*Praca o nieregularnym charakterze, zmienna ilość godzin pracy, mozliwość pracy od pn-pt w godzinach: 7:30-15:30,**Istnieje możliwość zawarcia umowy o pracę na czas określony[Zgłoszenia: finanse@mazowsze.straz.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy