kandydatów

Etat Mechanik taboru kolejowego

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Mechanik taboru kolejowego
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/08621
OBOWIĄZKI:
- przegląd wagonów w naprawie P2, P3, P4, P5- diagnostyka i naprawa elektrycznych układów ogrzewania elektrycznego i systemu klimatyzacji, układu oświetlenia i radiofonii, układu automatyki drzwi, układu hamulca szynowego- montaż/demontaż urządzeń i instalacji elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik taboru kolejowego
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: mechaniczne, elektryczne, mechantroniczne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: mechaniczne, elektryczne, mechatroniczne
Uprawnienia: SEP-Eksploatacja sieci i urządzeń elektroenergetycznych do 100 kV
Uprawnienia: Czytanie dokumentacji i rysunków technicznych

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne; preferowane wykształcenie, mechaniczne, elektryczne, mechatroniczne, umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej, umiejętności pracy pod presją czasu, zdolności manualne oraz dokładność, uprawnienia elektryczne powyżej 1 kV, aktualne uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym będzie dodatkowym atutem, uprawnienia elektryczne powyżej 1 kV, mile widziane doświadczenie zawodowe w kolejnictwie.Obowiązki: - przegląd wagonów w naprawie P2, P3, P4, P5- diagnostyka i naprawa elektrycznych układów ogrzewania elektrycznego i systemu klimatyzacji, układu oświetlenia i radiofonii, układu automatyki drzwi, układu hamulca szynowego- montaż/demontaż urządzeń i instalacji elektrycznych*Praca jednozmianowa, możliwa do wykonywania w godzinach: 6:00-14:00, 7:00-15:00, 9:00-17:00, 11:00-19:00, 14:00-22:00. [Zgłoszenia: rekrutacja.warszawa@remtrak.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy