kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Firma: Zing Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista ds. Marketingu
Miejsce pracy: Warszawa

ZING jest jednym z największych polskich dystrybutorów papieru oraz surowców przeznaczonych do produkcji opakowań i materiałów do komunikacji wizualnej.

ZING oferuje najwyższej jakości serwis, oparty na szerokiej wiedzy produktowej, wsparciu technicznym oraz logistycznym dostępnym w każdej siedzibie naszej firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja pracy specjalistów (grafik, agencja reklamowa itp.) – współpraca przy przygotowywaniu wzorników
  • Prowadzenie serwisu próbek
  • Zamawianie materiałów reklamowych, referencyjnych oraz nadzór nad ich produkcją, drukiem, konfekcją i dystrybucją
  • Przygotowywanie i redakcja treści o tematyce marketingowej: komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna m.in. artykuły promocyjne, komunikaty prasowe,
  • Prowadzenie social mediów: Facebook, Instagram i LinkedIn
  • Dbanie o wizerunek marki ZING i spółek zależnych
Nasze wymagania:
  • Kreatywność i tzw. lekkie pióro
  • Poczucie estetyki - znajomość programów lub aplikacji do prostej obróbki graficznej mile widziane
  • Zaangażowanie i wykazywanie własnej inicjatywy w działaniu
  • Samodzielność - umiejętność planowania czasu pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z poligrafią mile widziane
  • Poczucie humoru
Co oferujemy:
  • Pracę na pełny etat w biurze w Al. Jerozolimskich 212
  • Świetną atmosferę i pracę w zgranym zespole
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej i pakiet sportowy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami