kandydatów

Etat Samodzielny Księgowy / Księgowa

Firma: AWIMA SPÓŁKA JAWNA B.WIŚNIEWSKI miejsce pracy: Warszawa

AWIMA to firma świadcząca kompleksowe usługi porządkowe dla firm i instytucji, działająca od 1997 roku na terenie województwa mazowieckiego.

Nie jesteśmy największa firmą w tej branży, dlatego codziennie robimy wszystko by być firmą działającą skutecznie !

Nasz team to dzisiaj ponad 550 osób, które obsługują ok. 150 obiektów. Pracujemy dla największych klientów z sektora prywatnego i publicznego.

Samodzielny Księgowy / Księgowa
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z przepisami prawa oraz ustawy o rachunkowości
  • odpowiedzialność za prawidłowe przygotowanie i kontrolę deklaracji podatkowych CIT, PIT, JPKVAT7, ZUS, GUS, podatki lokalne
  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentacji
  • przygotowywanie dokumentacji do audytów i kontroli skarbowych
  • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz bankami
  • bliska współpraca z kadrą menedżerską spółki
  • przygotowywanie zestawień
  • czynny udział w podejmowaniu decyzji
  • współpraca z biegłym rewidentem przy badaniu rocznego sprawozdania finansowego /przy wsparciu zewnętrznym/.
Oczekujemy:
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w księgowości na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym)
  • biegła znajomość przepisów rachunkowości i podatków
  • znajomość programu Symfonia i pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy, rzetelność i zaangażowanie w sprawy spółki
W zamian oferujemy:
  • stabilność w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • wsparcie i szkolenia;
  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Głównego Księgowego/Księgowej
  • pełną wyzwań pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • praca na terenie dzielnicy Wawer, 700 m od stacji Falenica
  • dużą dozę samodzielności