kandydatów

Etat Specjalista ds. szkoleń

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie miejsce pracy: Białobrzegi

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Specjalista ds. szkoleń
Miejsce pracy: Białobrzegi
Numer: StPr/21/0446
OBOWIĄZKI:
Zadania związane z realizacją szkoleń:- obsługa szkoleń i przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej,- analiza ankiet uczestników szkolenia,- bezpośrednia współpraca z trenerami oraz uczestnikami szkoleń,- organizacja szkoleń on-line (uruchomienie, obsługa dedykowanej platformy oraz wsparcie techniczne dla użytkowników),- przygotowywanie i wyposażenie sal wykładowych w sprzęt do prowadzenia zajęć,- współpraca z jednostkami KAS w zakresie prawidłowej organizacji szkoleń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
Uprawnienia: znajomość MS OFFICE

Wymagania inne:

Inicjatywa, kreatywność, otwartość na zmiany, szybkość w działaniu, wysoka kultura osobista,umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Białobrzegi

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie