kandydatów

Etat Specjalista do spraw zakupów i logistyki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie miejsce pracy: Gostynin

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Specjalista do spraw zakupów i logistyki
Miejsce pracy: Gostynin
Numer: StPr/21/0601
OBOWIĄZKI:
-Przygotowywanie i składanie zamówień u dostawców,-analiza rynku dostawców, podwykonawców i usługodawców oraz poszukiwanie nowych,-skuteczne negocjowanie warunków handlowych,-dbanie o dobrą współpracę i ciągłość kontaktu z dostawcami,-realizacja strategii zakupowej ukierunkowanej na optymalizację kosztów, -koordynacja dostaw i nadzór nad ich terminowością,-nadzór nad dokumentacją dotyczącą procesów zakupowych, raportowanie wyników,-bieżący nadzór nad stanami magazynowymi i zapewnienie ciągłości dostaw, -współpraca z firmami transportowymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Mile widziane znajomość języków obcychWysoka motywacja oraz zaangażowanieUmiejętności manualne

Miejsce pracy:

Gostynin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie