kandydatów

Etat Kierownik ds. techniczych

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Kierownik ds. techniczych
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/08774
OBOWIĄZKI:
- nadzór nad pracami remontowo-konserwacyjnymi wykonywanymi w zasobach SM Waszyngtona- nadzór i organizacja pracy konserwatorów- nadzór nad pracami ekip konserwacyjnych- nadzór nad pracami mającymi na celu usunięcie awarii- nadzór nad robotami wykonywanymi przez wykonawców zewnętrznych- kontrola wad i usterek usuwanych przez wykonawców- udział w odbiorach pogwarancyjnych- nadzór nad remontami prowadzonymi w zasobach SM Waszyngtona- rejestrowanie usterek i awarii w zasobach Spółdzielni zgłoszonych przez mieszkańców i pracowników Spółdzielni- dokonywanie wpisów do książek obiektów budowlanych w zakresie prowadzonych remontów- organizowanie okresowych przeglądów zasobów mieszkaniowych- sporządzanie rocznych i wieloletnich zestawień potrzeb remontowych zasobów Spółdzielni- sporządzanie projektów planów remontów bieżących i konserwacji (w oparciu o protokoły z przeglądów)- organizowanie przetargów na roboty remontowe, dostawy i usługi wykonywane na rzecz SM Waszyngtona, w tym przygotowanie stosownej dokumentacji- przygotowywanie umów dla wykonawców zewnętrznych- kompletowanie i przechowywanie dokumentacji technicznej budynków i urządzeń znajdujących się w eksploatacji zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami (karty gwarancyjne, opisy techniczne, ekspertyzy itp.)- sporządzenie kwartalnych, półrocznych i rocznych sprawozdań z realizacji planów remontów i konserwacji- współpraca z działem administracyjnym i działem księgowości- prowadzenie wszelkiej korespondencji dotyczącej spraw technicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dyrektor techniczny (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego.Obowiązki:- nadzór nad pracami remontowo-konserwacyjnymi wykonywanymi w zasobach SM Waszyngtona- nadzór i organizacja pracy konserwatorów- nadzór nad pracami ekip konserwacyjnych- nadzór nad pracami mającymi na celu usunięcie awarii- nadzór nad robotami wykonywanymi przez wykonawców zewnętrznych- kontrola wad i usterek usuwanych przez wykonawców- udział w odbiorach pogwarancyjnych- nadzór nad remontami prowadzonymi w zasobach SM Waszyngtona- rejestrowanie usterek i awarii w zasobach Spółdzielni zgłoszonych przez mieszkańców i pracowników Spółdzielni- dokonywanie wpisów do książek obiektów budowlanych w zakresie prowadzonych remontów- organizowanie okresowych przeglądów zasobów mieszkaniowych- sporządzanie rocznych i wieloletnich zestawień potrzeb remontowych zasobów Spółdzielni- sporządzanie projektów planów remontów bieżących i konserwacji (w oparciu o protokoły z przeglądów)- organizowanie przetargów na roboty remontowe, dostawy i usługi wykonywane na rzecz SM Waszyngtona, w tym przygotowanie stosownej dokumentacji- przygotowywanie umów dla wykonawców zewnętrznych- kompletowanie i przechowywanie dokumentacji technicznej budynków i urządzeń znajdujących się w eksploatacji zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami (karty gwarancyjne, opisy techniczne, ekspertyzy itp.)- sporządzenie kwartalnych, półrocznych i rocznych sprawozdań z realizacji planów remontów i konserwacji- współpraca z działem administracyjnym i działem księgowości- prowadzenie wszelkiej korespondencji dotyczącej spraw technicznychSystem pracy: poniedziałek [9:45-18:00], wtorek, środa [7:45-16:00], czwartek [9:45-18:00], piątek [8:00-15:00][Zgłoszenia: 22 813 35 85, sekretariat@smwaszyngtona.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 5 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy