kandydatów

Etat Stanowisko do rozliczania mediów

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Stanowisko do rozliczania mediów
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/08730
OBOWIĄZKI:
- spisywanie stanów wodomierzy w lokalach użytkowych- spisywanie stanów wodomierzy w lokalach mieszkalnych- kontrola funkcjonowania liczników w lokalach użytkowych i mieszkalnych- informowanie przełożonego o zauważonych usterkach w lokalach użytkowych i mieszkalnych- prowadzenie ksiąg pomiarów liczników energii elektrycznej w lokalach użytkowych i wody w lokalach użytkowych i mieszkalnych- prowadzenie ksiąg odczytów liczników głównych znajdujących się w zasobach SM Waszyngtona- kontrola funkcjonowania liczników energii elektrycznej, wodomierzy i gazomierzy znajdujących się na terenie osiedla oraz porównywanie odczytów z fakturami- rejestracja nowych wodomierzy w lokalach mieszkalnych- kontrola faktur otrzymywanych z ( MPWiK, Innogy, PGNiG i innych dostawców mediów)- wystawianie refaktur z zużycia energii elektrycznej, zużycia wody i zużycia energii cieplnej w lokalach użytkowych- dostarczanie refaktur do użytkowników lokali- prowadzenie korespondencji z dostawcami mediów- prowadzenie korespondencji z mieszkańcami w kwestii dotyczącej rozliczeń mediów. Nadzór nad procesem legalizacji wodomierzy- zamawianie zalegalizowanych wodomierzy i wysyłka wodomierzy do legalizacji do firm specjalizujących się w legalizacji wodomierzy- współpraca z pracownikiem działu księgowości zajmującym się rozliczeniami zużycia wody
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inkasent (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, inne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie pomaturalne/policealne, co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego.Obowiązki:- spisywanie stanów wodomierzy w lokalach użytkowych- spisywanie stanów wodomierzy w lokalach mieszkalnych- kontrola funkcjonowania liczników w lokalach użytkowych i mieszkalnych- informowanie przełożonego o zauważonych usterkach w lokalach użytkowych i mieszkalnych- prowadzenie ksiąg pomiarów liczników energii elektrycznej w lokalach użytkowych i wody w lokalach użytkowych i mieszkalnych- prowadzenie ksiąg odczytów liczników głównych znajdujących się w zasobach SM Waszyngtona- kontrola funkcjonowania liczników energii elektrycznej, wodomierzy i gazomierzy znajdujących się na terenie osiedla oraz porównywanie odczytów z fakturami- rejestracja nowych wodomierzy w lokalach mieszkalnych- kontrola faktur otrzymywanych z ( MPWiK, Innogy, PGNiG i innych dostawców mediów)- wystawianie refaktur z zużycia energii elektrycznej, zużycia wody i zużycia energii cieplnej w lokalach użytkowych- dostarczanie refaktur do użytkowników lokali- prowadzenie korespondencji z dostawcami mediów- prowadzenie korespondencji z mieszkańcami w kwestii dotyczącej rozliczeń mediów. Nadzór nad procesem legalizacji wodomierzy- zamawianie zalegalizowanych wodomierzy i wysyłka wodomierzy do legalizacji do firm specjalizujących się w legalizacji wodomierzy- współpraca z pracownikiem działu księgowości zajmującym się rozliczeniami zużycia wodySystem pracy: poniedziałek [9:45-18:00], wtorek, środa [7:45-16:00], czwartek [9:45-18:00], piątek [8:00-15:00][Zgłoszenia: 22 813 35 85, sekretariat@smwaszyngtona.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 630 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy