kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Sąd Okręgowy w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

DYREKTOR SĄDU OKRĘGOWEGO W WARSZAWIE
ogłasza konkurs o sygnaturze K-110-14/21 na wolne stanowisko

INSPEKTOR

I. Miejsce świadczenia pracy: al. „Solidarności” 127, ul. Czerniakowska 100 oraz ul. Płocka 9

II. Liczba wolnych miejsc na umowę na czas określony: 1

III. Z naszej strony oferujemy:stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stałe godziny pracy 7:00 – 15:00,
  • zdobycie cennego doświadczenia,
  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę,
  • prestiż związany z pracą w największym sądzie w Polsce i w jednym z największych w Europie,
  • trzynastą pensję zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych,
  • zakup na preferencyjnych warunkach atrakcyjnego ubezpieczenia na życie, opieki medycznej czy karty sportowej.

IV. Zakres zadań na stanowisku:

  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych,
  • czuwanie nad terminowym załatwieniem spraw,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi sądu,
  • sporządzanie projektów pism, wniosków, odpowiedzi oraz analiz zgodnie z wytycznymi przełożonego,
  • rejestracja pism oraz prace związane z korespondencją zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną,

V. Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • pełna zdolność do czynności prawnych i nieposzlakowana opinia,
  • kandydat nie może być karany za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i nie może być prowadzone
  • wobec kandydata postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,

VI.Wymagania mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w jednostkach wymiaru sprawiedliwości,
  • znajomość przepisów obowiązujących w sądzie oraz znajomość struktury sądu,
  • dyspozycyjność,
  • dokładność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • komunikatywność.

VII. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • Podanie o zatrudnienie na powyższym stanowisku adresowane do Dyrektora Sądu Okręgowego w Warszawie (z zaznaczeniem sygnatury konkursu).
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Sądzie Okręgowym w Warszawie.
  • Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych.
  • Kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadanie dodatkowych umiejętności i kwalifikacji.
  • Pisemne oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe oraz, żenie jest prowadzone przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe.
  • W przypadku przekazywania danych osobowych innych niż wskazanych w kwestionariuszu, np. zawartych w dokumentach innych niż wymienionych w ogłoszeniu o konkursie – pisemne oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.
  • Mile widziane referencje i opinie od poprzednich pracodawców.

VIII. Termin i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty aplikacyjne wymienione w punkcie VII z zaznaczeniem sygnatury konkursu należy złożyć
w terminie do 4 sierpnia 2021 r. osobiście bądź drogą listowną (decyduje data stempla pocztowego) w:

Oddział Kadr Sądu Okręgowego w Warszawie
al. „Solidarności” 127, 00-898 Warszawa
pok. 359B, p. III

Uprzejmie informujemy, że oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.