kandydatów

Etat Pracownik biura obsługi klienta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu miejsce pracy: Grójec

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu
Pracownik biura obsługi klienta
Miejsce pracy: Grójec
Numer: StPr/21/0401
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków:- przyjmowanie zapytań ofertowych od odbiorców- sporządzanie ofert handlowych- kreowanie oraz rozwój długofalowej współpracy z klientami- obsługę systemu handlowo - magazynowego- aktywny udział w kontaktach z producentami komponentów - wystawianie dokumentów Nasze oczekiwania:- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY- praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office, Outlook)- bardzo dobra organizacja pracy własnej- umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole- samodzielność, sumienność, dokładność- mile widziane prawo jazdy kategorii „B”- mile widziana znajomość systemu Enova365Oferujemy ciekawą, przyszłościową pracę w młodym zespole.Nie są wymagane wiedza i doświadczenie techniczne. Nabędziesz to u nas
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik prac biurowych*
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Chęć do pracy
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Grójec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu