kandydatów

Etat Sprzątaczka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie miejsce pracy: Legionowo

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Legionowo
Numer: StPr/21/0448
OBOWIĄZKI:
1. Codzienne zamiatanie i zmywanie podłóg.2. Codzienna dbałość, odkurzanie dywanów.3. Codzienne wycieranie kurzu z parapetów, mebli, stolków i innych sprzętów znajdujących się w przydzielonym odcinku pracy.4. Codzienne opróżnianie pojemników na śmieci i ich dezynfekcja.5. Codzienne mycie tablic zielonych pisanych kredą w przydzielonych salach lekcyjnych.6. Codzienne wietrzenie sal lekcyjnych i korytarzy.7. Codzienne mycie umywalek, sedesów, pisuarów, glazury, posadzek oraz dezynfekcja muszli znajdujących się w przydzielonym odcinku pracy.8. Czyszczenie lamperii i boazerii.9. Dbanie o zieleń znajdującą się w przydzielonym odcinku pracy.10. Po zakończeniu pracy zamykanie okien i drzwi, dokręcanie kurków wodociągowych i gazowych, wygaszanie świateł, zdawanie kluczy pracownikowi portierni.11. Niezwłoczne informowanie Kierownika gospodarczego, w razie jego nieobecności dyrektora szkoły, o zauważonych uszkodzeniach mebli i powierzonego sprzętu oraz narzędzi pracy.12. Dokładne czyszczenie, pastowanie, froterowanie podłóg raz w tygodniu.13.Ścieranie kurzu z grzejników i mycie ich raz w tygodniu.14. Odkurzanie ścian, sufitów, miejsc trudno dostępnych, obrazów, plansz itp. raz w miesiącu.15. Mycie okien, gablot, przeszklonych szaf itp raz na kwartał.16. Wykonywanie innych poleceń dyrektora szkoły i bezpośredniego przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie pracy w placówce oświatowej.

Miejsce pracy:

Legionowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie