kandydatów

Etat Pomoc kuchenna/magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie miejsce pracy: Legionowo

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Pomoc kuchenna/magazynier
Miejsce pracy: Legionowo
Numer: StPr/21/0449
OBOWIĄZKI:
1. Obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie).2. Rozdrabnianie mięsa, warzyw, owoców i innych surowców z uwzględnieniem wymogów technologii i instrukcji obsługi maszyn gastronomicznych.3. Przygotowanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki i oszczędne gospodarowanie artykułami spożywczymi.4. Pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków.5. Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad higieniczno-sanitarnych, BHP, HACCP i ppoż. oraz dyscypliny pracy.6. Mycie naczyń (wyparzanie) i psrzętu kuchennego.7. Sprzątanie magazynów żywnościowych, kuchni, obieralni, zmywalni, łazienki, pokoju do przebierania, szafek ze sprzętem kuchennym, pranie ścierek.8. Odpowiedzialność materialna za naczynia i sprzęt znajdujący się w kuchni.9. Praca w kuchni w czystym, białym fartuchu i nakryciu głowy.10. Zgłaszanie intendentowi przedszkola lub dyrektorowi wszelkich zauważonych zagrożeń.11. W okresie wakacji praca wg harmonogramu ustalonego przez dyrektora.12. Zgodne działanie ze wszystkimi pracownikami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3.13. Wykonywanie innych poleceń zleconych przez dyrektora, intendenta oraz kucharki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie pracy w kuchni.

Miejsce pracy:

Legionowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie