kandydatów

Etat Robotnik rozdzielni robót

Firma: Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. miejsce pracy: Zielonka

Ogłoszenie numer: 5228708, z dnia 2021-07-23

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. zajmują się produkcją, modernizacją oraz remontami sprzętu wojskowego. Specjalizują się w zakresie projektowania, produkcji i remontu sprzętu w dziedzinach:

  • rozpoznania i walki radioelektronicznej
  • dowodzenia i łączności
  • obrony powietrznej
  • elektroniki specjalnej

poszukują kandydatów na stanowisko:

Robotnik rozdzielni robót

Miejsce pracy: mazowieckie / Zielonka

Opis stanowiska

  • przyjmowanie z magazynu zakupionych materiałów technicznych, zespołów, podzespołów i części zgodnie z zapotrzebowaniami,
  • dystrybucja otrzymanych materiałów technicznych, zespołów, podzespołów i części na stanowiska produkcyjne,
  • praca na komputerze, wprowadzanie danych,
  • wykonywanie sumiennie poleceń przełożonych,
  • dbałość o solidne wykonywanie powierzonych prac.

Wymagania

  • zawodowe, preferowane średnie - kierunek najlepiej związany z produkcją
  • 5-lat pracy jako pracownik rozdzielni, lub podobnym zawodzie,
  • umiejętność wykonywania prac związanych z zawodem,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego /w stopniu podstawowym/,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • posiadanie certyfikatu dopuszczenia do informacji niejawnych lub gotowość poddania się działaniom mającym na celu jego uzyskanie

Dodatkowe wymagania pożądane:

  • obowiązkowość
  • odpowiedzialność
  • samodzielność
  • wykazywanie własnej inicjatywy
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • dążenie do pogłębiania swoich kwalifikacji ogólnych i zawodowych.

Oferujemy

  • udział w międzynarodowych projektach
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zaangażowania
  • uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach zawodowych
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na rozwój firmy
  • przyjazną atmosferę pracy