kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Firma: Medicover sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia Pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa
Coś o Tobie:
  • masz ok. rok doświadczenia w obszarze rekrutacji
  • umiesz pracować na celach/KPI
  • szybko się uczysz
  • potrafisz wytrwale dążyć do celu
  • umiesz sprawnie koordynować wiele zadań jednocześnie
  • lubisz rozmawiać z ludźmi
  • jesteś graczem zespołowym
Twoje zadania to:
  • prowadzenie rekrutacji na stanowiska medyczne (lekarskie)
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • aktywne docieranie do kandydatów - direct search
  • weryfikowanie i selekcjonowanie nadesłanych aplikacji
  • prowadzenie wywiadów z kandydatami
  • bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z Managerami Rekrutującymi
  • uczestniczenie w projektach związanych z optymalizacją procesów rekrutacji
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań
Oferta dla Ciebie:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • praca zdalna
  • opiekun wdrożenia
  • wspaniały zespół :)
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • angażujące akcje w ramach kampanii wellbeingowej "Zdrowie przez cały rok"