Etat Analityk Biznesowo-Systemowy / Analityczka Biznesowo-Systemowa (Rozwój Aplikacji Mobilnej)

Firma: T-Mobile Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

Analityk Biznesowo-Systemowy / Analityczka Biznesowo-Systemowa (Rozwój Aplikacji Mobilnej)
Warszawa
Czego możesz się
spodziewać?

Jako członek zespołu SCRUMowego będziesz pracować nad aplikacją dla klientów T-Mobile, a także nad rozwojem i ulepszaniem rozwiązań związanych z cyfrową tożsamością Klientów.

W naszym zespole nie boimy się wyzwań, lubimy znajdować rozwiązania i jesteśmy skoncentrowani na potrzebach biznesowych. Jeśli w pracy kierujesz się tymi wartościami, dołącz do nas!

Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Wsparcie od strony technicznej procesów rozwiązywania problemów dotyczących aplikacji mobilnych (analiza logów systemowych, logów z urządzeń mobilnych, danych przechowywanych w bazach danych)
  • Ścisła współpraca z Product Ownerami, Developerami i Testerami w celu zaprojektowania i stworzenia rozwiązań najwyższej jakości, od identyfikacji celów biznesowych, przez definiowanie wymagań, po wspieranie procesów testowych
  • Wprowadzanie aktualizacji aplikacji do sklepów Google Play, iOS oraz App Gallery
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowany obszar aplikacji mobilnych
  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Doskonałe umiejętności analityczne, wyciąganie trafnych wniosków opartych na danych
  • Agile Mindset - potrafisz pracować i rozumiesz pracę w metodykach zwinnych
  • Umiejętność definiowania i dokumentowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w Scrum z wykorzystaniem narzędzi Jira, Confluence, MS Teams
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdolność do pracy z własnej inicjatywy i podejmowania decyzji
  • Otwartość, komunikatywność, dokładność, cierpliwość i zdecydowanie
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Znajomość platformy Google Play i App Store mile widziana
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpłatne miejsce parkongowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych...